Hakkimizda

İstanbul merkezli HAVATECH, havaalanları, havayolları ve yer hizmetleri için DCS, W&B ve AODB gibi ICT (Bilgi ve İletişim Teknolojisi) yazılım çözümleri sağlayıcısıdır. Havacılık BT çözümlerinde lider olmayı hedefleyen Havatech, havacılık endüstrisinin ihtiyaçlarını karşılayan ve havayolları firmalarının bütçesine uyan pratik, modern ve uygun maliyetli hizmetler sunmaya odaklanmıştır. İlk hedefimiz, havayollarını finansal veya ekonomik olarak zor duruma sokmayacak doğru bir yolcu hizmet sistemi geliştirmektir. Ayrıca, girişimci ruhumuzu korumaya verdiğimiz önemle, müşterilerin bizimle olan iş ilişkilerini rahatlıkla geliştirebilecekleri bir ortam sağlamayı amaçladık.

Gelecek odaklı, sürekli değişen ilerici vizyon ve müşteri merkezli ortaklığımızı göz önünde bulundurarak, yolcu işleme, kaynak yönetimi, uçuş yönetimi, operasyonel mesajlaşma, havalimanı faturalandırmasını içeren yeni verimli ve ekonomik bir hizmet olarak yazılım (SaaS) çözümleri geliştirmeyi başardık. Havatech çözümleriyle havayolunun büyüklüğü, komplikasyonu veya bölgesi ne olursa olsun, toplam maliyetini düşürmek, süreçleri optimize etmek, yolcuların deneyimini geliştirmek ve havacılık endüstrisinin rekabetçi iş ortamındaki en büyük zorlukları sürekli olarak çözmek mümkün.

Hedef

Hedefimiz kalite, yenilikçilik ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayan düşük maliyetli çözümler kullanarak havacılık BT sektöründe portföyümüzün itibarını artırmaktır ve lider konuma gelmektir. Vizyonumuz, topluluğumuz için yenilikçi BT çözümleri sunmak için uygun bir ortam oluşturmaktır.