Havatech Slider1

Havatech

Havacılık endüstrisi için IT çözüm sağlayıcısı

Neler Yapıyoruz
Havatech Slider 2

Havaalanı veya havayolu ihtiyaçlarınızı
karşılayacak şekilde özelleştirilmiş çözümler

Ürünlerimiz

Ürünlerimiz

Departure Control System (DCS)

Havatech çalışmlarını 2019 yılında özellikle havacılık ve sanayi deki yazılım çözümlerini geliştirme ve servis amacıyla başlatmıştır.
Havatech, müşteri ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak yer hizmetleri, havalimanları, havayolu şirketleri ve en önemlisi son kullanıcılar için prosedürleri basitleştirmak için çözümler geliştirmiştir…

Load Control (W&B)

Havatech ağırlık ve denge yakıt tasarufu sağlayarak uçağın yere inişind vr uçuşların verimliliğini arttırmakta.
Bu akıllı ve hızlı modül, sistem kullanıcılarının güvenlik düzenlemelerinden ödün vermeden gerekli tüm görevleri sorunsuz bir şekilde tamamlamasını sağlar.Minimum yakıt kullanımı için ideal çizgi.

Damaged Baggage Application

Havatech Damaged Baggage Application allows you to report and manage the damage of your luggage during the flights. Airline authorities can make a report of passengers’ claim at the airport. By using our application, you can inspect the baggage in case of providing compensation.

Havatech BRS

Baggage Reconciliation System (BRS)

With Havatech baggage reconciliation (BRS) system you can keep track of every movement of every bag and container in your system. Havatech BRS solution can match all bags with boarded passengers, minimize misdirected baggage and associated rerouting costs , and reduce passenger processing time.

Airport Operational Database (AODB)

Havatech Airport Management is a suite of integrated software applications designed to support and enhance airport operations from landing to take off. Given the dynamic nature of air traffic, a high degree of flexibility is a must for airport’s IT systems. Havatech solutions are designed to streamline information flows and enhance efficiency, productivity, and competitiveness.

Flight Managment

Şirketimizin ana odağı olan “yer işleyicileri”  kaynaklarının (hem finansal hem zaman açısından) çoğunu bir uçağın kalkışı ya da inişi için harcamaktadır.
Sitemizin yanısıra ios ve android uyumlu uygulamamız sayesinde havatech in sisteminin, yer işleyicilerin işlerininin her yönünü kavramaları için bir fırsat olacağına inanıyoruz…

Neler yapiyoruz

Havatech:AODB, DCS gibi ağırlık (weight) ve denge sağlayan(balance and etc) yer hizmetleriyle ilgili bir türk havaalanı yazılımıdır. Yaptıklarımızla havacılık endüstrisinde uzmanız. Havayolu şirketleri ve hava limanlarına en yüksek kaliteli servis ve endüstrideki en yüksek standartlarda saygıdeğer bir yer hizmetleri sağlıyoruz.

Kataloglarimiz

Havatech DCS

Havatech DCS Catalogue

Havatech Ağırlık ve Denge

Havatech Load Control Catalog

Havatech Hasarlı Bagaj

Havatech Damaged Baggage App Catalogue

Havatech Baggage Storage

Let us contact you

If you need further information or a live demo, please fill the form below.

ml_html_hidden