Havatech

Havaalanı veya havayolu ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde özelleştirilmiş çözümler

Biz Kimiz

Havacılık Sektörü İçin Türk Bilişim Çözüm Sağlayıcısı

Havatech, havalimanları ve havayolları için yazılım çözümleri (AODB, DCS, ağırlık ve denge vb.) Ve yer hizmetleri sağlayan bir Türk BT hizmet şirketidir. Ekibimiz, en yüksek havacılık standartlarına sahip sertifikalı pratik ve kaliteli çözümler ve hizmetler sunmaktadır. Hava taşımacılığı sektöründeki uzmanlığımızı dikkate alarak müşteri memnuniyetini sağlamayı taahhüt ediyoruz

Yapabiliriz

Ürünlerimiz

Departure Control System (DCS)

Müşteri gereksinimlerine odaklanan Havatech, havayolları, havaalanları ve yer hizmetleri tarafından kullanılabilen düşük maliyetli bir DCS geliştirmiştir. Havatech DCS, sorunsuz ve verimli bir şekilde çalışması için check-in, biniş ve ilgili işlemleri bir arada sunar. 

Detayli bilgi

Weight and Balance (W&B)

Havatech ağırlık ve denge yakıt tasarufu sağlayarak uçağın yere inişind vr uçuşların verimliliğini arttırmakta. Bu akıllı ve hızlı modül, sistem kullanıcılarının güvenlik düzenlemelerinden ödün vermeden gerekli tüm görevleri sorunsuz bir şekilde tamamlamasını sağlar.
Detayli bilgi

Baggage Reconciliation System (BRS)

Havatech bagaj mutabakatı (BRS) sistemi ile sisteminizdeki her çanta ve konteynerin her hareketini takip edebilirsiniz. Havatech BRS çözümü tüm çantaları uçağa binmiş yolcularla eşleştirebilir, yanlış yönlendirilmiş bagajı ve ilgili yeniden yönlendirme maliyetlerini en aza indirebilir ve yolcu işleme süresini azaltabilir.

Detayli bilgi

Turnaround Management

Havatech Geri Dönüş Yönetimi, havayolu karar vericilerinin personel, ekipman ve uçak park yerleri gibi önemli havaalanı kaynaklarının kullanımını planlamasına ve kontrol etmesine yardımcı olarak kârlı bir havaalanı yönetim aracıdır.

Detayli bilgi

Damaged Baggage Application

Havatech Hasarlı Bagaj Uygulaması uçuş sırasında bagajınızın hasarını rapor etmenizi ve yönetmenizi sağlar. 

Havayolu yetkilileri havaalanında yolcuların iddiasını rapor edebilir. Uygulamamızı kullanarak, tazminat sağlaması durumunda bagajı inceleyebilirsiniz.

Detayli bilgi

Luggage Storage Application

Havatech Bagaj Muhafazası Uygulaması, havayollarının ve yer işleyicilerinin havaalanında geciken veya kaçırılan bagajları yönetmesini ve izlemesini sağlamak için tasarlanmıştır. Bu bagaj bilgileri, çanta etiketi taranarak uygulamaya kaydedilebilir. Kullanıcılar havayolu, şehir ve uçuş numarasına göre bu bagajlardan farklı raporlar çıkarabilirler.

Detayli bilgi

Aktif havaalanları

Turkey

Georgia

Partnerlerimiz

Blog