Havatech Slider1

Havatech

Havacılık endüstrisi için IT çözüm sağlayıcısı

Neler Yapıyoruz
Havatech Slider 2

Havaalanı veya havayolu ihtiyaçlarınızı
karşılayacak şekilde özelleştirilmiş çözümler

Ürünlerimiz

Ürünlerimiz

Departure Control System

Müşteri gereksinimlerine odaklanan Havatech, havayolları, havaalanları ve yer hizmetleri tarafından kullanılabilen düşük maliyetli bir DCS geliştirmiştir. Havatech DCS, sorunsuz ve verimli bir şekilde çalışması için check-in, biniş ve ilgili işlemleri bir arada sunar. Gelişmiş tarifeler ve ücret modülleri çok ayaklı rotalara, aktarmalı uçuşlara ve çok sınıflı segmentlere izin verir.

Load Control

Havatech ağırlık ve denge yakıt tasarufu sağlayarak uçağın yere inişind vr uçuşların verimliliğini arttırmakta.
Bu akıllı ve hızlı modül, sistem kullanıcılarının güvenlik düzenlemelerinden ödün vermeden gerekli tüm görevleri sorunsuz bir şekilde tamamlamasını sağlar.Minimum yakıt kullanımı için ideal çizgi.
Havatech BRS

Baggage Reconciliation System

Havatech bagaj mutabakatı (BRS) sistemi ile sisteminizdeki her çanta ve konteynerin her hareketini takip edebilirsiniz. Havatech BRS çözümü tüm çantaları uçağa binmiş yolcularla eşleştirebilir, yanlış yönlendirilmiş bagajı ve ilgili yeniden yönlendirme maliyetlerini en aza indirebilir ve yolcu işleme süresini azaltabilir.

Turnaround Management

Havatech Geri Dönüş Yönetimi, havayolu karar vericilerinin personel, ekipman ve uçak park yerleri gibi önemli havaalanı kaynaklarının kullanımını planlamasına ve kontrol etmesine yardımcı olarak kârlı bir havaalanı yönetim aracıdır.
havatech damaged baggage

Damaged Baggage Application

Havatech Hasarlı Bagaj Uygulaması uçuş sırasında bagajınızın hasarını rapor etmenizi ve yönetmenizi sağlar. Havayolu yetkilileri havaalanında yolcuların iddiasını rapor edebilir. Uygulamamızı kullanarak, tazminat sağlaması durumunda bagajı inceleyebilirsiniz.

havatech luggage storage application

Luggage Storage Application

Havatech Bagaj Muhafazası Uygulaması, havayollarının ve yer işleyicilerinin havaalanında geciken veya kaçırılan bagajları yönetmesini ve izlemesini sağlamak için tasarlanmıştır. Bu bagaj bilgileri, çanta etiketi taranarak uygulamaya kaydedilebilir. Kullanıcılar havayolu, şehir ve uçuş numarasına göre bu bagajlardan farklı raporlar çıkarabilirler.

Biz Kimiz

Havatech, havalimanları ve havayolları için yazılım çözümleri (AODB, DCS, ağırlık ve denge vb.) Ve yer hizmetleri sağlayan bir Türk BT hizmet şirketidir. Ekibimiz, en yüksek havacılık standartlarına sahip sertifikalı pratik ve kaliteli çözümler ve hizmetler sunmaktadır. Hava taşımacılığı sektöründeki uzmanlığımızı dikkate alarak müşteri memnuniyetini sağlamayı taahhüt ediyoruz

Kataloglarimiz

Havatech DCS

Havatech DCS Catalogue

Havatech Ağırlık ve Denge

Havatech Load Control Catalog

Havatech Hasarlı Bagaj

Havatech Damaged Baggage App Catalogue

Havatech Baggage Storage

Blog

Departure control system training for Balkh air services

/
Departure control system training for Balkh air services.At Mazar-e-Sharif…

Departure control system training for Tav company at Bodrum airport

/
Departure control system training for Tav company at Bodrum airport.…

Departure control system training for Tav company at Izmir airport

/
Departure control system training for Tav company at Izmir airport.…

Partnerlerimiz

 

© Copyright - Havatech

Let us contact you

If you need further information or a live demo, please fill the form below.

ml_html_hidden